AUTO METINĀŠANAS DARBI

Auto metināšana ir darbs, kas jāveic ar īpašu rūpību un uzmanību, jo bieži vien tiek metinātas tādas automašīnas daļas, kas ir tieši atbildīgas par auto drošu izmantošanu ceļu satiksmē. Lai sniegtu saviem klientiem labāko kvalitāti, arī metināšana ir darbs, ko veic autoservisa meistari, kas ir specializējušies šajā jomā, izmantojot atzītus materiālus un tehniku. Pateicoties tam, saviem klientiem varam nodrošināt izcilu darba kvalitāti un darba izpildes termiņus, kas ir zem vidējiem nozarē.

Darba piemēri

Cenas

Virsbūves metināšana

no 25 €
Sliekšņa metināšana no 50.00 €
Sliekšņa remonts no 20.00 €
Arku metināšana no 60.00 €
Izpūtēja metināšana no 15.00 €

Tā kā standarta izcenojums nemēdz būt, jo katrai mašīnai ir individuāla korozijas bojājumu pakāpe, darba apjoms un izejmateriālu patērēšana var atšķirties. 

Mēs piedāvājam konsultēties ar mūsu speciālistu, lai varētu novērtēt Jūsu automobili, kā arī izveidot aptuveno izmaksu tāmi.

Tehnoloģija

 
 
Auto virsbūves metināšana
Auto virsbūves metināšana -  bieži vien auto virsbūve savā kalpošanas laikā tiek pakļauta dažādu apstākļu un vielu ietekmei, kā rezultātā tā tiek bojāta. Lai saglabātu auto funkcionalitāti, nepieciešams to salabot un šeit talkā nāks virsbūves metināšana. Izmantojam tikai kvalitatīvus izejmateriālus, kas garantē augstu darba kvalitāti.
Cena sākot no: 20 €
 
Auto izputēja metināšana
Izpūtēja metināšana -  nereti gadās, ka jāmetina ir kāda konkrēta automašīnas detaļa un vēl biežāk – tieši izpūtējs. Par iemeslu tam var būt tas, ka detaļa ir nolietojusies, cietusi no kāda sitiena un ir radušies defekti vai arī cietusi no ārējas vides ietekmes un gluži vienkārši sarūsējusi.
Cena sākot no: 20 €

Sametināsim:
- Izpūtējus
- Arkas
- Grīdas
- Domkrata vietas
- Sliekšņus
- Lanžeronus
- Jebkuru vietu, kur korozija būs iedzīvojusies