PRETRŪSAS APSTRĀDE MERCASOL

no 450 EUR

Pilnа pretrūsas apstrāde visu veidu automašīnām, ar Zviedrijā ražoto "Mercasol" produkciju pēc ražotāja izstrādātās metodes, lai aizsargātu transportlīdzekļus, kas darbojas smagos klimatiskajos apstākļos. Pasargās jūsu automašīnu no korozijas un bojājumiem.

Darba piemēri

Cenas

Pilna detalizēta Mercasol apstrāde ar garantiju!
 
AUTO VIRSBŪVES TIPS

   JAUNS AUTO      

līdz 3gadiem  

      LIETOTS AUTO
APVIDUS AUTO  500€ no 550€
VIEGLAIS AUTO 450€ no 480€
MAZIE VIEGLIE AUTO  400€ 450€
     
Sliekšņu pretkorozijas apstrāde (1 gb.)   35.00 €
 Arku pretkorozijas apstrāde (1 gb.)   25.00 €

*mazie vieglie auto: Toyota iQ, Suzuki Twin, Hyundai i10, KIA Picanto||, Smart un tl.

 

Tehnoloģija

MERCASOL PRETRŪSAS APSTRĀDES PROCESS 

 Lai pilnvērtīgi veiktu automašīnas apstrādi, tiek demontēti paspārņi un nepieciešamās aizsargdetaļas. Tas palīdz piekļūt vietām, kur metāla rūsēšana ir viena no aktīvākajām. Tiek veikta rūpīga auto šasijas mazgāšana, dobumu skalošana, lai attīrītu visas virsmas no netīrumiem, eļļas un sāļiem. Tālākais apstrādes process turpinās tikai tad, kad automašīnas grīda ir pilnībā izžuvusi. Ar gaisa spiedienu tiek izpūsti pēdējie netīrumi. Seko motortelpas un vāka apstrāde ar speciāli tam paredzētu vasku. Dobumos tiek izsmidzināts antikorozijas aizsarglīdzeklis, kas pārklāj iekšējās metāla virsmas un neļauj rasties rūsai. Tiek uzklāta pirmā - plānākā - antikorozijas līdzekļa kārta. Nobeigumā tiek uzklāta biezākā aizsargkārta, kas neļauj rasties rūsai un pasargā auto virsbūvi no šķembu radītajiem bojājumiem.

Šis process aizņem no 2 līdz 4 dienām.

Piesakies uz konsultāciju: Tel.249-000-50    

 

Kāpēc Mercasol? 

Mercasol piedāvā plašu aizsardzība pret rūsu pēcpārdošanas un profesionālai lietošanai. Tas tiek plaši atzīts un izmantots arī Skandināvijas bargajos apstākļos automobiļu pretrūsas aizsardzībā. Produkti ir apstiprināti saskaņā ar Zviedrijas standartu un Somijas standartu, kurus izmanto Ziemeļvalstīs.

 • Pretkorozijas detaļu apstrāde ar garantijas nodrošināšanu
 • Bezmaksas rūsas diagnostika un konsultācija
 • Individuāla pieeja katram automobilim un tā īpašniekam
 • Rūsas attīrīšana no virsbūves daļām (ja nepieciešams izmantojam smilšu strūklu)
 • Katra etapa foto un/vai video atskaite par darba procesa gaitu (pēc klienta pieprasījuma)
 • Apstrāde zem līstēm, rokturiem, buferiem un virsbūves savienojumiem, ap lukturiem utt. īpašs vasks Mercasol 2
 • Atšķirībā no citiem pretkorozijas līdzekļiem, pēc pilnas automašīnas apstrādes ar Mercasol produktiem jums nav jāatkārto procedūra katru gadu, pārklājums gadiem ilgi aizsargā jūsu automašīnu un ietaupa jūsu budžetu.
 • Uzklāšana tiek veikta ar speciālām pistolēm un dīzēm ar īpaši mazām atverēm pie 150 atmosfēru spiediena. Šāda uzklāšanas tehnoloģija garantē sastāva pilnīgu iekļūšanu visās spraugās un plaisās
 • Atšķirībā no citiem pretkorozijas līdzekļiem, kas pēc uzklāšanas uz automašīnas virsbūves sacietē, Mercasol ir mīksts un izturīgs.
 • Pēc žāvēšanas, atšķirībā no citiem pretkorozijas līdzekļiem, Mercasol neiztek no tehnoloģiskajām atverēm, atstājot pēdas uz automašīnas virsbūves, ceļa seguma un jūsu drēbēm.
 • Bronzas pārklājums Mercasol aizsargā automašīnas virsbūvi no bojājumiem un triecieniem, pateicoties tā sastāvam. Tas satur alumīnija pulveri.
 • Detalizēts un kvalitātīvs pretkorozijas apstrādes process aizņem no 2 līdz 4 dienām.
 • Pēc apstrādes visiem transportlīdzekļiem tiek dota garantija. No 2 līdz 16 gadiem.

 

VĒSTURE

Mercasol ir izstrādājuši Auson AB (1928), pasaules līderi pretkorozijas materiālu izstrādē un ražošanā. Mercasol līdzekļu iedarbīgums slēpjas tā sastāvā, kurā apvienotas vairākas dabīgas vielas, tostarp – priežu sveķi un vaski (tas nodrošina elastīgumu un ilgnoturību pret rūsas bojājumu veidošanos), kā arī iedarbībā, kas ļauj saglabāt aizsardzību agresīvā apkārtējā vidē pat pie 90% mitruma koeficienta.